specialista na frezovani

O nás

Společnost HT ROAD s.r.o.

Image

HT ROAD s.r.o., člen skupiny HT GROUP, je specialista na frézování vozovek, komunikací a ploch s asfaltovým nebo betonovým povrchem, betonových ploch v průmyslových halách.

Firma vznikla transformací jednoho z prvních subjektů, který se touto prací ČR zabýval od roku 1990. Kvalita naší práce je dána zkušenostmi a odborností pracovníků, kterou získali prací v zahraničí a dlouhodobou praxí ve specializované firmě.

Speciální technika, kterou je vybaven náš strojový park, nám dovoluje zajišťovat provádění rozsáhlých i menších akcí na stavbách, při rekontrukcích vozovek, lokálních výspravách i speciálních pracích např. v halách, garážích, tunelech ap.

Modrožluté stroje - frézy WIRTGEN HT Road můžete potkat na silnicích po celé České republice i Slovensku a na první pohled poznáte, že jsou pravidelnou péčí udržovány v nejlepším technickém stavu. Na stavby jsou dopravovány firemními tahači s návěsy.

Jednotlivé zakázky jsou ve spolupráci s investory a se zadavateli dlouhodobě připravovány, ale jsme schopni i velmi rychle a operativně řešit aktuální potřeby klientů.

Image
© Copyright 2024 HT Road s.r.o.. All Rights Reserved.

Search